יעדים מומלצים ערים ומיקומים אזורים ומחוזות הזמינו עצמאית אטרקציות ופעילויות מידע והמלצות

טיולים איכותיים ומותאמים ברומניה

להזמנת טיול מאורגן לרומניה עצמאית באינטרנט במחיר מעולה [לחצו כאן]
ראו גם טיולים מאורגנים לשומרי מסורת, הזמנה עצמאית וקלה באינטרנט [לחצו כאן]

1. הטיול הקלאסי | מבוקרשט ועד סיגישוארה
ערי המלוכה הקדומות, נופים אוטנתים בהרי הקרפטים, טבע בתלוי, נגלה לכם גם עולם בלתי מוכר בגן העדן של רומניה עם ביקורים מחוץ למסלולים השחוקים, מפגשים אוטנתיים עם המקומיים, מלאכות עממיות וגם נבקר במקומות הקלאסיים לאורך המסלול כסנאיה, בושטן, בראן, ברשוב וסיביו, נפגש עם אורך החיים השונה של המיעוטים ההונגריים והגרמניים וכל זאת בקבוצות היוצאות על בסיס של הכרות מוקדמת של כל המשתתפים והכנה מקצועית בטרם היציאה לטיול.

2. טיול טרנסילבניה מראמורש | מקלוז נאפוקה ועד וישאו דה סוס
חוויה אחרת מהרי האפוסן ועד הרי מרמורש ורודנה, אנשים החיים עדיין במסורות עממיות, נסיעה בטבע פראי ברכבת קיטור על לגבול האוקראיני, קניונים מרשימים ומסורות עתיקות, בליבה של רומניה העתיקה : הרומית וכן מפגש עם שרידי יהדו טרנסילבניה והכרת העירם דז', קלוז', סיגט, בורשה, באיאמרה ועוד, אופצייה רחבה לצילומים יחודיים.

3. טיול הג'יפים הקלים שלנו
טיול ג'יפים מאורגן זה נמשך כבר מהשנה הקודמת, חשיפה לחוויות במקומות בלתי מוכרים למארגני טיולים אחרים, פסגות הצוקאש ופסגות הרי הבוצש, כניסה לקניונים בהרי פיאטרה, קראיולויו, לינה במקומות אקסוטיים בנוף עוצר נשימה נסיעה לאורך נחלים ואגמים וביערות אבותיים, מפגש עם צמחים אנדמים ובעלי חיים בטבע, בערבים בילוי מפנק.

4. טיול עומק בדלתה של הדנובה ובהרי משין
מפגש עם השמורה של הדלתא המרשימה מסוגה באירופה, שמורת בחסות האיחוד האירופי ואונסקו, הפלגה בספינות קטנות, מפגש עם תושבים מקומיים [שרידי המין הכמעט ונעלמו מהעולם], בשטח ש 90% ממנו עדיין מוצפים במים מתוקים, המסלול עדיין בגיבוש, מתאים גם למי שמאמין "שכבר ראה את הכל".

כיתבו או צרו איתנו קשר אם יש לכם עניין באחד או יותר מהטיולים המאורגנים שלנו ברומניה, ציינו גם תאריכים רצויים, רצונות מיוחדים, אנו יכולים גם להציע טיולים המתאימים לצפרים, לצלמים, לחובבי היסטוריה וארכיטקטורה ולמטיילים עם ילדים.

 טיול מאורגן לרומניה / טיולים מאורגנים ברומניה של אתר רומניה הישראלי.


ראו גם טיולי בוטיק לצפון יוון ההררית עם זמיר סיון.