יעדים מומלצים ערים ומיקומים אזורים ומחוזות הזמינו עצמאית אטרקציות ופעילויות מידע והמלצות

שאלות ותשובות נפוצות

שאלה : שלום רב לצוות רומניה, רציתי לדעת האם ניתן לסמוך על נהגי מונית בנמל התעופה של בוקרשט מבחינת זה של יפקיעו מחיר נסיעה עד למרכז העיר ואם כל חברות המוניות בטוחות לנסיעה איתם, מודה לכם מראש, אלדד נ.ב. מה מחיר הנסיעה מהנמל למרכז העיר?

תשובה : המוניות  הרשמיות בשדה התעופה בדרך כלל נאמנות לחוק, מחיר הנסיעה כתוב על הדלתות הקדמיות של המונית באופן ברור, ויש כתובת ברורה עם מפקיעים מחירים (הכרוז מכריז על כך כמה דקות) אך המחיר הקבוע די יקר סביבות 25 אירו. אם אינך זקוק להסעה לכתובת מוגדרת אלא באמת למרכז בוקרשט, סע באוטובוס היוצא  כל כמה דקות במחיר כמה יורו בודדים העוצר גם בפיאצה רומנה, גם בכיכר האוניברסיטה  וגם בתחנה הסופית פיאצה אונירי, בנוסף ישנה רכבת לתחנת הרכבת צפו ן(גרה דה נורד) וגם אוטובוס לתחנה, כולם יוצאים משדה התעופה ההכוונה מאד ברורה ותמיד אפשר לשאול, מקווה שעזרתי.

שאלה : בין הכי בטוח להזמין מלון ברומניה?

תשובה : לדעתנו הכי בטוח ונכון לבצע הזמנה מראש באינטרנט [רק באתרים המאפשרים הזמנה בטוחה!], ברוב המקרים המחיר יהיה זול יותר מהמחיר בפועל ובחלק קטן מהמקרים ייתכן גם שמעט יקר יותר מהמחיר בפועל, אך היתרון המובהק הוא שההזמנה בטוחה, החדר ממתין לכם, לא תזדקקו לבזבז זמן על חיפושי ונסיונות, תוכלו להעזר בעמוד מלונות מומלצים שלנו ברומניה לצורך ביצוע ההזמנה וקבלת המלצות על מלונות בכל ערי רומניה :
לחצו כאן