יעדים מומלצים ערים ומיקומים אזורים ומחוזות הזמינו עצמאית אטרקציות ופעילויות מידע והמלצות

מחירים ברומניה, שאלות ותשובות

המהו ערך הליי לעומת היורו בטיול עצמאי עם רכב כאשר מוזמנים בתי מלון לאורך כל המסלול לינה וארוחות בוקר כמה יורו אנו נצטרך ליום טיול לזוג אנשים האם כדאי להגיע מראש עם המטבע המקומי או להביא יורו תודה חיים.
מומלץ : ראו גם השכרת רכב ברומניה עד 40% הנחה

שלום לחיים בר
 
נכון להיום (30.ל7 ) יורו שווה 4.25  לי. בבנק או אצל החלפנים הרשמיים, תקבל בערך 4.13  לי ליורו. אל תתפתה להחליף בשדה התעופה, ההפרש יכול להגיע ל20 אחוז. גם בישיראל בבנק תקבל שער מאד נמוך, מילים אחרות כדאי לבא עם יורו ולהחליף ברומניה. אנשים  לא מפונקים במיוחד יסתדרו עם 120 יורו לזוג,כולל כלכלה במסעדות,לא כולל בוקרסט שבה המלונות יקרים מאד.המזון בחנויות ובקניונים זול יחסית לישראל, דלק ושכרת רכב דומה לישראל.
 
טיול נעים.

שלום, אני מתכננת ביקור ברומניה ורוצה לברר עלויות,
1.      מחיר הרכבל בסיניה – ידוע לי כי יש שני רכבלים שונים – איך ניתן לברר את מחירם?
2.      מחיר כניסה לארמון פלש
3.      מחיר כניסה לטירת דרקולה בברן.

לאמירי שלום
 
אכן יש שני רכבלים בסיניה, הגדול והחדש יותר נקרא גונדולה.שתי תחנות בדרך קוטא 1400 וקוטא 2000 העליה לתחנה ראשונה  26 רון (כ7 עד8 אירו) לשניה 45 רון. כניסה לארמון פלאש 7 אירו, הביקור היום לאחר החזרת הארמון למשפחת המלוכה מאד מקוצר רבים מתאכזבים
כניסה לטירת בראן  20  אירו.
 
כדאי לדעת  שכל המקומות האלה הן מסחטות תיירות משומנות, מרשים יותר וזול יותר לעלות ברכבל מבושטן, מאחורי מלון סילבה, ארמון פאלש  הוא  אתר מרשים, כדאי גם לבקר באותה הזדמנות בפאלישור הארמון הנאו קלאסי של המלכה באותו מקום. מחיר 10 רון.
טיול נעים צוות רומניה.

זקוקים להמלצה על מלון בכל ישובי רומניה?
ספרו לנו מה אתם מחפשים והיכן ברומניה וכן עבור כמה אנשים ואם אפשר באילו תאריכים, ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים או כאלה העומדים בפרמטרים שתגדירו לנו, השתמשו בטופס הכחול הבא, השרות ללא תשלום לגולשי אתר רומניה הישראלי.

תגיות : עלויות, מחירים, ברומניה