יעדים מומלצים ערים ומיקומים אזורים ומחוזות הזמינו עצמאית אטרקציות ופעילויות מידע והמלצות

ייעוץ מקצועי בבניית מסלולי טיול ברומניה

איציק זמיר מעורב בבנייה של מסלולי טיולים בטבע המוצעים לרומניה ע"י חברות מישראל, בשנים האחרונות  איציק זמיר מצוי מספר חודשים בשנה ברומניה עצמה ומשמש כיועץ לטיולים, לאיציק זמיר ולאתר רומניה יש את הידע אולי לעזור לכם גם בנושאים מורכבים הקשורים לארגון טיולים ברומניה, באם אתם רוצים להוציא קבוצה או נוסעים באופן עצמאי.

אנו מודעים לקשיים האפשריים ונוכל גם למנוע ממכם תקלות וסכנות הקיימות בעת טיולים שכאלה, נוכל נעזור לכם לתכנן נכון את הטיול וגם לחסוך עלויות היכולות לנבוע מהתקשרויות עם האנשים "הלא נכונים", אנו מאד משתדלים להכיר את נותני השרותים שבהם אפשר להעזר ונראה לנו שבמציאות המזרח אירופית ישנה לכך חשיבות מרובה. קיים הבדל בין לתכן טיול בארצות מערביות מפותחות לבין תכנון טיולים במזרח אירופה.

ישנם קשיים, אך הנוף הבתולי והמפואר מפצים על כך, הייעוץ מיועד בעיקר לאנשים שנושאי טבע, פולקלור, אמנות והיסטוריה וחייהם האמיתיים של האנשים מעניינים אותם, אנו נציע לכם מפגשים אותנטיים ולא מבויימים [האנשים הפשוטים ברומניה ברובם ידידותיים ומכניסי אורחים ומראים יחס חם לתיירים], אנו משתדלים להיות מדוייקים ולספק לכם את האינפורמציה האמינה ביותר האפשרית, להמנע ככל שניתן מתקלות וטעויות וגם לקשר אתכם לאנשים שיוכלו לעזור בעת צרה.לשיחה ראשונית חייגו ישירות לאיציק זמיר : 0544-980544
או בדוא"ל :
romania.isr@gmail.com
הייעוץ בתשלום.


ראו גם ייעוץ ליוצאים לטיולים ביוון : ייעוץ והרכבת מסלולי טיול ביוון ו או ראו אפירוס, כפרי זגוריה